Часовете са според зоната UTC + 3 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
  Принтирай

Re: Северозападна "В" група
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 9:41 am 
Администратор
Аватар

Georgi написа:
абе тая аматиорска купа кой я бръсне за нещо?

Е недей така , по-добре нея от колкото абсолютно нищо !
Нека да я вземат да се вдигне малко шум около отбора , повече хора ще идват на стадиона да подкрепят отбора . Не отписвайте толкова лесно купите , може да е аматьорска но по-добре нея от колкото мухи и пеперуди във ветрините . Ако имат такава де !
Аз лично мисля , че ще е по-добре да се целят във нея отколкото да влизат във Западната "Б" .
Първо нямат треньор (имат Христо Кирилов но той играе със тях , справя се добре , познава играчите си добре но аз не одобрявам този начин на ръководене на отбор . Така той се натоварва допълнително и няма да е пълноценен на терена . И моето мнение е , че отбора трябва да си намери треньор .)
Второ нямат пари за Западната "Б" . Ако си намерят спонсор който да им осигури някаква стабилност , може целта им да е "Б" група но за сега това ще е безсмислено влизане тъй като според мен накрая на сезона отново ще са последни .
Трето трябват сериозни играчи . Вие самите казахте , че те пушат , пият и още неща , което не говори добре за тях . И че дават всичко от себе си за отбора и играта .

Така , че аз лично ще се радвам повече да вземат Купата на Аматьорската лига , отколкото да се мъчат да влезнат във Западната "Б" и там всеки да ги мачка безкомпромисно .
Пример мача със Миньор Перник водим първото полувреме 3:1 а след второто крайният резултат беше 4:5 за тях . (25.04.2008 20:00 Янтра 4 : 5 Миньор (Пк) 22 кръг)
Още един пример е гостуването във Плевен (11.05.2008 18:00 Спартак (Пл) 3 : 2 Янтра 25 Кръг) съдиите взеха точките на Янтра а не футболистите от Плевен .

Това е моето мнение , нека се целим във нещо по-достижимо отколкото във нещо със което не можем да се справим .

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 10:11 am 
Янтра^Хулиган
Аватар

Хората са казали: По-добре кмет на село, отколкото пъдар в града !
Е няма да им се сърдя ако все пак влезят в "Б" :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 11:25 am 
Администратор
Аватар

ncuxo™ написа:
Хората са казали: По-добре кмет на село, отколкото пъдар в града !
Е няма да им се сърдя ако все пак влезят в "Б" :mrgreen:

Изображение

И аз искам да влезнат във Западната "Б" група , но според мен ще стане както до сега са влизали и на края на сезона са излизали . Има много фактори които трябва да се подобрят за да могат да влезнат и да останат за по-дълго време от една година .

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 12:02 pm 
Глобален Модератор
Аватар

А според вас много спонсори ли ще се намерят ако си стоим във В група и много добри играчи ли ще дойдат в Габрово, освен това аз не съм убеден че дори с този отбор който разполагаме в момента щяхме да сме последни в Западната Б група, погледнете само какви отбори има там!

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 12:20 pm 
Администратор
Аватар

Gu73v написа:
А според вас много спонсори ли ще се намерят ако си стоим във В група и много добри играчи ли ще дойдат в Габрово, освен това аз не съм убеден че дори с този отбор който разполагаме в момента щяхме да сме последни в Западната Б група, погледнете само какви отбори има там!

Спонсори ще дойдат ако клуба търси и показва добра игра . Добри играчи не знам дали ще дойдат това също зависи от клуба (ръководство , треньор) , но поне някой играчи ще отслабнат а други ще започнат да тичат и да се раздават повече . (надявам се , защото ако не го правят ще си останат и изгният във Аматьорският футбол ) . И според мен този отбор във този вид и със този начин на игра със сигурност би бил последен във Западната "Б" . То до последно не се знаеше дали ще има отбор за Аматьорският футбол , пък камо ли за "Б" група .

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 11, 2008 3:27 pm 
Глобален Модератор
Аватар

Omarion написа:
Gu73v написа:

Спонсори ще дойдат ако клуба търси и показва добра игра . Добри играчи не знам дали ще дойдат това също зависи от клуба (ръководство , треньор) , но поне някой играчи ще отслабнат а други ще започнат да тичат и да се раздават повече . (надявам се , защото ако не го правят ще си останат и изгният във Аматьорският футбол ) . И според мен този отбор във този вид и със този начин на игра със сигурност би бил последен във Западната "Б" . То до последно не се знаеше дали ще има отбор за Аматьорският футбол , пък камо ли за "Б" група .

Спонсорите гледат резултати не добра игра, кажи не е ли много по вероятно някой спонсор да помага на отбор в Б група, отколкото във В, просто няма да им сметка, добри играчи няма как да дойдат в Янтра докато сме в селската група, единствените добри играчи които могат да дойдат в Янтра на това ниво са някои габровци които много обичат отбора, кой нормален играч ще реши да отиде във В група където даже и не се плаща редовно, а как си сигурен че щяхме да сме последни, погледни Марек, Ком Миньор, дори и Чавдар и Белите Орли, това са все отбори които не ни превъзхождат с почти нищо, а това че не се е знаело дали ще има отбор е друга работа и за цска не се знаеше дали ще има но както виждаш са отбор който се бори за титлата в А група

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 12, 2008 9:25 am 
Янтра^Хулиган
Аватар

Гутев е прав ! Не може да седим у "В" група и да чакаме някой да налее пари...
А и на истина с тея момчета в "Б" група ще е трудно, но не и невъзможно да останем там... все пак ги няма тези които продаваха мачовете миналата година !

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 12, 2008 9:29 am 
Администратор
Аватар

Gu73v написа:
Omarion написа:
Gu73v написа:

Спонсорите гледат резултати не добра игра, кажи не е ли много по вероятно някой спонсор да помага на отбор в Б група, отколкото във В, просто няма да им сметка, добри играчи няма как да дойдат в Янтра докато сме в селската група, единствените добри играчи които могат да дойдат в Янтра на това ниво са някои габровци които много обичат отбора, кой нормален играч ще реши да отиде във В група където даже и не се плаща редовно, а как си сигурен че щяхме да сме последни, погледни Марек, Ком Миньор, дори и Чавдар и Белите Орли, това са все отбори които не ни превъзхождат с почти нищо, а това че не се е знаело дали ще има отбор е друга работа и за цска не се знаеше дали ще има но както виждаш са отбор който се бори за титлата в А група

Моето мнение е , че отбора не е готов за Западната "Б" и предпочитам да влезне когато играчите приемат нещата на сериозно . Да имат амбицията да играят , да се раздават винаги .
и тогава да се опитат да влезнат във "Б" група . Пример е Ботев (Враца) те искат да влезнат във "Б" група и ще го направят , каквото и да им коства . А по-важното е като влезнат да могат да останат а не веднага след това отново да изпаднат . А за отборите за които ти говориш нищо не мога да кажа , двубоите не започват със началото на съдийският сигнал а преди това . А като нямаш пари ще си последен ! А във отбора Янтра , няма пари и дори да надиграят отбора опонент те като са платили мача ще си вземат точките и нашият отбор пак ще увисне (както мача със Спартак Плевен) . Я виж Локо Дряново как имат спонсори и са във "В" група , взеха добри играчи , привличайки ги със пари и вече имат амбиции и доста голямо самочувствие . Всичко е свързано със пари а нямаш ли ги си последен ! Да можеше и ЦСКА да няма но играчите и ръководството се справиха , взеха се във ръце и се раздават във всеки един мач . Трудно им е но всичко е във техните ръце и крака . Както и при нашият любим отбор "Янтра" . Всичко зависи от тях самите !

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

10.10.2008г
МнениеПубликувано на: Нед Окт 12, 2008 9:32 am 
Администратор
Аватар

10 октомври 2008, петък, 16:00 ч

Ботев (Враца) - Бали 2002 (Дебелец) 3:0

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Нед Окт 12, 2008 7:06 pm 
Администратор
Аватар

Резултатите от останалите срещи :

Северозападна "В" АФГ 9 кръг

Гигант (Белене) 1:0 Левски 2007 (Левски)
Бдин (Видин) 1:0 Локомотив (Дряново)
Локомотив (Горна Оряховица) 4:0 Мария Луиза (Лом)
Сторгозия (Плевен) 0:1 Ситомир (Никопол)
Павликени (Павликени) 3:1 Ботев (Димово)
Трявна (Трявна) 2:0 Академик (Свищов)

Янтра (Габрово) 2:0 Чумерна (Елена)
Милен Панчев 1:0 и Христо Кирилов 2:0

Източник:90minuti.info

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

10 Кръг
МнениеПубликувано на: Пон Окт 13, 2008 9:18 am 
Администратор
Аватар

X кръг от Северозападна "В" АФГ 2008/09г.

На 19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч.

Бали 2002 (Дебелец) - Академик (Свищов) 7:3
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна) 1:1
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени) 1:1
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово) 4:1
Мария Луиза (Лом) - Сторгозия (Плевен) 1:5
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин) 1:3
Ботев (Враца) - Гигант (Белене) 1:0

Източник:bulgarian-football

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

VIII кръг - отложен мач
МнениеПубликувано на: Пет Окт 17, 2008 12:27 pm 
Администратор
Аватар

VIII кръг - отложен мач

16 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч

Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:1

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

XI кръг
МнениеПубликувано на: Нед Окт 26, 2008 6:14 pm 
Администратор
Аватар

Северозападна "В" АФГ 11 кръг

Янтра (Габрово) 2:0 Мария Луиза (Лом)

Гигант (Белене) 4:0 Бали 2002 (Дебелец)
Бдин (Видин) 1:1 Ботев (Враца)
Локомотив (Горна Оряховица) 4:0 Левски 2007 (Левски)
Сторгозия (Плевен) 1:1 Локомотив (Дряново)
Павликени (Павликени) 2:1 Ситомир (Никопол)
Трявна (Трявна) 2:0 Чумерна (Елена)
Академик (Свищов) 0:0 Ботев (Димово)

Източник:90minuti info

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

XII Кръг
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 4:53 pm 
Администратор
Аватар

Северозападна "В" АФГ 12 кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч

Бали 2002 (Дебелец) - Ботев (Димово) 3:0

Чумерна (Елена) - Академик (Свищов) 1:0

Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна) 2:0

Мария Луиза (Лом) - Павликени (Павликени) 3:1

Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово) 3:2
[0:1 Милен Панчев 28', 1:1 Ивелин Драшков 34', 2:1 Андон Гинев 46'-аг,
3:1 Свилен Василев 77', 3:2 Андон Гинев 87'-д], ~ 1 000 зрители

Левски 2007 (Левски) - Сторгозия (Плевен) 1:1

Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
[1:0 Петър Петров 22', 2:0 Ивайло Данчев ??, 3:0 Христо Митев (вр) 85'-д], ~ 300 зрители

Гигант (Белене) - Бдин (Видин) 2:2

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2008 6:07 pm 
Администратор
Аватар

---------
Резултатите от 13 Кръг :

Бдин (Видин) 2:0 Бали 2002 (Дебелец)
Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 Гигант (Белене)
Сторгозия (Плевен) 1:3 Ботев (Враца)
Янтра (Габрово) 1:2 Левски 2007 (Левски)
Павликени (Павликени) 1:1 Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) 1:1 Мария Луиза (Лом)
Академик (Свищов) 3:0 Ситомир (Никопол)
Ботев (Димово) 2:0 Чумерна (Елена)

Източник:90minuti.info

Върнете се в началото
 Профил Изпрати  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 3 часа