МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2009 11:03 am
Offline

Регистриран на:Съб Юли 12, 2008 9:35 am
Мнения:185
Местоположение: ГАБРОВО
Очаква се 6 човека да сме на стадиона и да подкрепим момчетата въпреки катастрофалната загуба от Локо Др. Нищо не е загубено ! Докато има мачове има и надежда за 3-тото място!
В този мач ще бъде мн важно да подкрепим момчетата за да могат да преглътнат поражението от Локото... Прогноза 0-2 ! :mrgreen: Айде ЯНТРАААА !!!! Y:) B:) F:) Z:) вб№ :Bg: :bg:

---------
Категорична победа що се отнася до играта ! През 1-вото полувреме имахме много положени от които и 1 греда, но така и топката не влизаше. В началото на 2-рото полувреме е бил изгонен Дочев с пресилен директен червен картон. Както най-често става отбора се мобилизира и продължи да атакува, но при една контраатака футболист на домакините остана непокрит и откри резултата 1-0 ! След този гол футболистите на ЯНТРА не се отказаха, а дори хвурлиха всичко в атака и след едно центриране на Д. Христов футболист на домакините си вкара автогол. ЯНТРА веднага натисна и в последната минута Гунди успя да се измъкне на аутлинията навлезе към вратата отправи удар който вратаря отби, но за наше щастие топката се върна в Гунди който на празна врата вкара победния гол !

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по