МнениеПубликувано на: Чет Май 14, 2009 12:41 pm
Offline

Регистриран на:Вто Юли 08, 2008 10:11 pm
Мнения:484
Местоположение: Габрово
На 17 май , неделя от 18:00ч. ще се проведе мача между Мария Луиза (Лом) - Янтра (Габрово) .

Дано Габровският отбор вземат три точки за да може третото място да се определи във двубоят между тях и Локо Дряново следващата седмица . Стискаме палци и вярваме , че Янтра могат да постигнат победа , стига да искат !

Само "Янтра" олееееее !!!

Y:) Y:) Y:) B:) B:) B:) :mbounce: B:) B:) B:) Y:) Y:) Y:)

Върнете се в началото
 Профил Изпрати

Re: Мария Луиза (Лом) - Янтра (Габрово) 17.05.2009г.

Местоположение: ГАБРОВО
Няма да сме на 3-то място ! Жалко но факт ! Като дойде мача с Дряново ще видите ... :x :cry:

ncuxo™ написа:

Eeee стига де , дано да сме на трето място и да победим Локо Дряново ! И какво ще видим като дойде мача със Дряново ?!!? Аз лично от доста време искам да дойде мача със Локо Дряново и се надявам Янтра да победят ! :)
Пък и мисля доста да се заредя за този вълнуващ мач ! F:) F:) F:) Y:) Y:) Y:) Z:) Z:) Z:) F:) F:) F:) Y:) Y:) Y:) B:) B:)

МнениеПубликувано на: Пон Май 18, 2009 5:43 pm
Аватар
Offline

Мнения:484
"Янтра" разгроми "Мария Луиза" в Лом. Календжиев със счупена ключица

Отборът на „Янтра” вече и на трето място във временното класиране на Северозападната „В” група. Момчетата на Христо Кирилов записаха впечатляваща победа с 5:1 при гостуването си на „Мария Луиза” в Лом и изпревариха отбора на „Локомотив” Дряново, който изненадващо не успя да победи у дома състава на „Сторгозия” Плевен. Христо Кирилов заложи на следната единайсеторка. На вратата бе Георги Главанов, в отбрана Павел Велчев, Андон Гинев, Даниел Христов и Митко Календжиев, в средата на терена Даниел Дочев и Денислав Симеонов, от Ляво Милен Панчев, от дясно Радо Гутев, а Ангел Кънчев действаше зад нападателя Павел Христов, който изигра първият си мач като титуляр с екипа на „Янтра” в първенството. Кирилов надхитри тактически колегата си от Лом Стоян Стоименов – Сарти. Отборът на „Малия Луиза”, в който личаха имената на опитни футболисти от Монтана и Враца играли в „Б” група, разиграваше повече топката и действията се водеха предимно в половината на габровския отбор. „Янтра” обаче организираше убийствени контраатаки и само 10 минути след началото на мача резултатът вече бе 0:3. В 3-та минута Милен Панчев навлезе от ляво и извади топката към дъгата на наказателното поле, а Ангел Кънчев с левачката порази вратата на домакините за 0:1. След още две минути, при центиране от корнер, Панчев не можа да нанесе добър удар, но топката попадна в краката на Павел Христов, който отбеляза първия ги гол за „Янтра” през сезона и покачи на 0:2. Братът на Даниел Христов – Рижия реализира и още едно много красиво попадение в 9-та минута. Той се измъкна от защитниците на „Мария Луиза” и с хубав удар по диагонала, от далечна дистанция, изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата за 0:3. Пет минути преди почивката гол във вратата на тима от лом заби и Милен Панчев и така още през първото полувреме „Янтра” на практика си осигури трите точки. И през втората част габровският отбор не промени начина си на игра. Христо Кирилов бе принуден да направи една промяна в защита. Драго Иванов се появи на мястото на Митко Календжиев, който беше фаулиран зверски и при падането на терена контузи рамото си. Прегледите в последствие показаха, че Календжиев е със счупена ключица и тепърва ще се преценява дали се налага операция. В 60-та минута Павел Христов отстъпи мястото си на Иван Лесев, а в края Дочев бе заменен от Кузев. Домакините се опитаха да променят негативния резултат, но успяха да отбележат само един почетен гол. 3-4 великолепни намеси имаше и вратарят на „Янтра” Гошо Главанов. В последните минути на мача Ангел Кънчев направи един от любимите си пробиви през центъра на противниковата защита и оформи крайното 5:1 за „Янтра”. Това беше най-изразителната победа на габровския отбор през този сезон. Момчетата на Христо Кирилов очевидно набраха сериозна скорост точно преди областното дерби срещу „Локомотив” Дряново. Двубоят между двата отбора ще се играе в петък или събота на стадион „Христо Ботев”. Преди 26-я кръг „Локо”-то водеше с точка на „Янтра”, но след него вече изостава с една от габровския отбор. „Железничарите” не успяха да победят непретенциозния отбор на „Сторгозия” Плевен, въпреки че в последните 20 минути играха с човек повече. Гостите поведоха в началото на второто полувреме, след автогол на Мартин Пенев, а „Локомотив” изравни от дузпа. Тя бе отсъдена след поредния гениален проблясък на Ивелин Драшков – Доктора в наказателното поле на гостите, а Емо Георгиев не сбърка от бялата точка. Отборът на „Трявна” пък направи поредния си добър мач през пролетта и записа победа като гост над състава на „Чумерна” в Елена. Двубоят завърши при резултат 1:2 и с трите спечелени точки тревненци почти сигурно ще запазят мястото си в Северозападната „В” група. В дербито на кръга отборите на „Ботев” Враца и „Бдин” Видин, които са на първо и второто място във временното класиране, не успяха да излъчат победител. Мачът завърши при резултат 3:3 и така четири кръга преди края врачани запазиха аванса си от 7 точки на върха в класирането.

Източник:Общински спортни имоти - Габрово

МнениеПубликувано на: Сря Май 20, 2009 12:40 pm
Аватар
Offline

Мнения:185
Omarion написа:

Ами наще не искаха да излизат за този мач ! Говорих с Банов не са получавали пари от миналата година ! Опитвах се да му обесня че трябва поне да изкарат сезона. Не е момента сега да спират !

МнениеПубликувано на: Чет Май 21, 2009 8:26 am
Аватар
Offline

Мнения:484
---------

ЕЕЕее дано си получат парите и да изиграят този мач ! Той е важен не само за тях а и за нашият град !